O nás

dotekmauricia.cz

V březnu 2019 jsme prožili úžasnou dovolenou na ostrově Mauricius. Projeli jsme si ostrov, užili si spoustu výletů po souši i na lodi a snažili se nasát místní atmosféru, vůně a chutě ostrova a místní kulturu a lidi. Největším zážitkem byl výstup na horu Le Morne Brabant do výšky 556 metrů nad mořem a sestup do údolí mezi soutěskami Curepipe a Black River k Tamarinským vodopádům, známých jako vodopád 7 kaskách.

Od návratu domů jsme věděli, že se na ostrov ještě jednou vrátíme. Díky spolupráci se společností LENOX pharm s.r.o. jsme se dostali k možnosti dovést vybrané produkty pěstované a vyráběné přímo na ostrově k nám do České republiky.

Jsme rádi, že Vám můžeme zprostředkovat nezapomenutelný gurmánský zážitek a vy tak můžete zažít vůně a chutě ostrova Mauricia přímo v pohodlí vašeho domova.

Věříme, že si naplno užijete ovocné, exotické a úžasné vůně a chutě všech výrobků a osloví vás natolik, že se k nim budete rádi vracet a možná i díky nim se rozhodnete navštívit ostrov Mauricius, který za to rozhodně stojí.

Jít nahoru